У понеділок, 21 грудня, представники урядів держав-членів Європейського Союзу  проведуть термінове засідання через новий штам коронавірусу, який нещодавно виявили у Великій Британії.

Про це інформує ВВС.

Засідання заплановане на 12:00 за Києвом.

Журналісти зазначили, що швидкість прийняття рішення про заборону поїздок до Великої Британії демонструє масштаб тривоги.

Додамо, що у понеділок Європейське агентство з лікарських засобів має намір затвердити вакцину від COVID-19, яку створили фармацевтичні компанії Pfizer-BioNTech.

Новий штам коронавірусу у Великій Британії: що відомо

У неділю очільник британського уряду Борис Джонсон повідомив про виявлення нового штаму коронавірусу на території країни.

У зв'язку з цим, влада запровадила новий локдаун для понад 16 млн мешканців Англії та відмовилася від послаблень на різдвяні свята.

За даними експертів, новий штам COVID-19 на 70% більш заразний, ніж звичайний штам коронавірусу.

Варто зауважити, що саме через новий штам коронавірусу в Англії стрімко зростає кількість хворих протягом останніх 2 тижнів.

Хоча Джонсон та експерти переконані, що вакцина все одно буде ефективною, а штам не створює більшого ризику ускладнень та смертей, уряд вирішив вдатися до рішучих заходів.

Читайте більше актуальних новин України та світу: