Заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко заявив, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову, згідно з якою передбачено безоплатну передачу закладам охорони здоров’я конфіскованих товарів протиепідеміологічного призначення.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Постанова ("Про внесення зміни до Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби", розроблена Міністерством юстиції України - ред.) дає можливість забезпечити лікарні необхідними зараз засобами захисту, а відтак, знизити ризик інфікування коронавірусом СОVID-19 медичного персоналу та осіб, з якими вони контактують. Ми будемо безоплатно передавати водонепроникні лабораторні костюми, медичні рукавички, одноразові медичні ізоляційні халати, медичні маски, захисні окуляри та щитки, респіратори класу захисту не нижче FFР2, конфісковані в установленому порядку, до закладів охорони здоров’я", - зазначив він.

Також Гайченко зауважив, що такі заходи є необхідними зараз, адже сприятимуть запобіганню виникненню та поширенню коронавірусу СОVID-19 серед населення України.

Нагадаємо, що СБУ попередила вивезення за кордон масштабної партії товарів протиепідемічного призначення.

Як писав "Вголос", лікар розказав, коли в Україні закінчиться спалах хвороби.

Читайте також: вірусолог розповів, скільки триватиме пандемія коронавірусу.