Про це інформує сайт кінофестивалю.

23-хвилинний фільм «Ядерні відходи» є частиною альманаху короткометражних робіт «Україна Гудбай», який вийде в український прокат у листопаді 2012 року. Продюсерами виступили Володимир Тихий, Ігор Савіченко і Денис Іванов.

За словами Мирослава Слабошпицького, його новий фільм – це камерна історія про чоловіка і жінку, які працюють в зоні відчуження.

Мирослав Слабошпицький – єдиний українець, який два роки поспіль брав участь у конкурсі Берлінале – з фільмами «Діагноз» в 2009 році і «Глухота» в 2010. Зараз режисер працює над повнометражним дебютом «Плем'я».
Кінофорум у Локарно – ровесник Каннського кінофестивалю, поряд з ним входить до п'ятірки міжнародних кінофестивалів класу А, розділяючи з ними пальму першості за ступенем впливу у світовій кіноіндустрії.

Щороку на початку серпня в невелике швейцарське місто з'їжджаються кінематографісти з усього світу – саме тут відбірники і дистриб'ютори авторського кіно шукають «перлини» для своїх фестивальних програм і прокату.

За «Золотого леопарда», головний приз Локарно, боротимуться 19 картин з Європи, Азії та США, 13 з яких стануть світовими прем'єрами. Цього року журі конкурсу очолить володар «Золотої пальмової гілки» Каннського фестивалю 2010 року Апічатпонг Вірасетакул.

Джерело: УНН