Відповідне розпорядження підписав керівник Державного управління справами Сергій Березенко, повідомила прес-служба АПУ.

На території санаторію відтепер розміщена перша в Україні тренувальна медична база пересувного шпиталю.

«До Президента України Петра Порошенка звернувся з прохання посприяти роботі медичного батальйону Урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики Генадій Друзенко. Негайно було прийнято рішення виділити один з корпусів санаторію «Пуща-Озерна» для тренувальної бази мобільного шпиталю», – повідомив Сергій Березенко.

Як зазначив Керівник Державного управління справами, сюди з’їжджатимуться медики, які вже побували в зоні АТО і які зможуть передати свій досвід роботи у бойових умовах тим, хто туди тільки збирається.

Урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики Генадій Друзенко зазначив, що до цього часу у волонтерів не було своєї тренувальної бази. «Останнє навчання проходило під Києвом, де не було ні світла, ні води. Відсьогодні ми зможемо проводити повноцінні тренування і готувати медиків в зону АТО», – сказав Генадій Друзенко.

Сергій Березенко наголосив, що Державне управління справами сьогодні максимально спрямувало свою роботу на допомогу пораненим. За останні чотири дні у Клінічну лікарню «Феофанія» надійшло 40 важкопоранених бійців. Та найважливіше – це правильно надана перша медична допомога на полі бою.