Нардепам зі “Слуги народу”, яких підозрюють у хабарництві за сприяння ухваленню законів про так звані “майданчики Яценка” не обов’язково платити, адже вони перебувають в одній групі впливу зі самим Антоном Яценком.

Про це в ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів” заявив нардеп від “Європейської солідарності” Микола Княжицький.

“Що таке партія більшості? Це велика політична сила, заснована кількома оліграхічними групами, де є їхні ставленики, є також випадкові люди, є люди, які потрапили туди через домовленості з якимись іншими впливовими людьми, і є люди, які потрапили випадково через інтернет. Я бачу ці групи впливу.

Група “Відродження” була близька до Ігоря Коломойського. Очевидно, що і зараз Коломойський має вплив на велику групу депутатів, зокрема на тих, яких звинувачують у корупції. Їм, до речі, не обов’язково платити. Вони і так з цієї групи, в якій Антон Яценко, просто в іншій фракції”, – зазначив депутат.

“От хто такий Антон Яценко. Він же ці схеми з майданчиками ввів ще у Парламенті минулого скликання. І шантажував Парламент, що його група “Відродження” не проголосує за бюджет, якщо йому не буде дозволено ввести ці майданчики. Мене це обурювало, я підходив до Гройсмана, питав, чому він наполягає, щоб за це голосувати. Гройсман каже: “Будь ласка, підтримайте, інакше не буде голосів за бюджет”, – додав Микола Княжицький.