Про це свідчать повідомлення на тематичних форумах, присвячених мобільним пристроям.

Деякі власники пристрою повідомляють і про інші проблеми, наприклад, про області на екрані, де не обробляється дотик, або нерівномірне підсвічування дисплея, але вони носять одиничний характер.

Продажі Nexus 7 почалися минулого тижня. Охочі придбати пристрій в США зіткнулися з дефіцитом – багато торгових мереж розпродали планшет майже відразу після його появи.

Android-планшет Nexus 7 з дисплеєм діагоналлю сім дюймів був представлений в червні на конференції для розробників Google. Представники компанії підкреслювали, що не шукають прибутку від продажу пристрою. Як показало дослідження аналітичної компанії IHS iSuppli, собівартість компонентів версії планшета з 8 Гбайт вбудованої пам'яті становить приблизно 152 долари, при її роздрібній ціні в США 199 доларів.

Основним конкурентом Nexus 7 вважається планшет Amazon Kindle Fire, який продається за аналогічну суму. Однак найближчим часом ситуація може змінитися: згідно з численними свідченнями, Apple готує компактну модель iPad https://vgolos.com.ua/svit/news/314.html. Про розробку цього пристрою повідомило вже кілька авторитетних видань, а в кінці минулого тижня до них приєдналася газета The New York Times.

Джерело: ria.ru