Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Попередній голова обласної організації ВО «Свобода» Йосиф Ситник став першим заступником Руслана Кошулинського.

Окрім цього, Кошулинський рекомендуватиме Ситника на посаду керівника фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді.

Під час конференції було також затверджено новий склад Львівського обласного комітету партії, до якого увійшли: голова обласної організації ВО «Свобода» Руслан Кошулинський, його перший заступник Йосиф Ситник, заступник Андрій Міщенко, керівники районних та міських осередків партії, а також Маркіян Лопачак, Антін Злотко, Андрій Тягнибок, Володимир Чехут, Олексій Балицький та Марта Ільчишин.

Під час зібрання Йосиф Ситник прозвітував про діяльність обласного осередку «Свободи» у ІІ півріччі 2014 року. Увагу було зосереджено на аналізі результатів останніх парламентських виборів, тенденціях політичного життя краю та проблемним питанням розвитку місцевих осередків партії.

«Нині нашим головним завданням є розбудова осередків партії. Необхідно модернізувати, осучаснити роботу наших організацій на місцях, маємо діяти відповідно до вимог часу – так здобудемо більше прихильників, залучимо нове членство та домагатимемося виконання «Програми захисту українців». Зараз також робитимемо усе для того, аби «Свобода» повернула собі лідируючі позиції у Львівській області», – зазначив Руслан Кошулинський.