Кандидат у Президенти України від націоналістичних сил Руслан Кошулинський розповів, що за даними Світового банку, в Україні продовжують домінувати олігархи.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Днями Світовий банк презентував звіт "Економічне зростання України: вчора, сьогодні, завтра". Дослідники зауважують: Україна має всі необхідні активи для економічного росту. У нас є розумне, енергійне та підприємливе населення, родючі землі, значні запаси природних ресурсів, сприятливе географічне положення на перехресті доріг між Європою та Азією, промислова база з кваліфікованою робочою силою. Але й попри все це економіка України досі на дні. То що ж нас гальмує? Світовий банк дає відповідь: За п'ять років після Майдану вжиті заходи так і не забезпечили ослаблення впливу глибоко вкорінених впливових зацікавлених груп на економіку на постійній основі. Олігархи продовжують домінувати у важливих галузях економіки. Завдяки впливу зацікавлених груп зберігаються політичні розбіжності між групами, орієнтованими на реформи, та групами, що прагнуть зберегти статус-кво. Унаслідок цього економіка України зростає мляво", - написав Кошулинський.

Націоналіст зазначив, що в Польщі, наприклад, немає жодного олігарха.

"Погляньмо на цифри. Сьогодні на Україну припадає 5% населення Європи та Середньої Азії, водночас виробляємо ми всього 3% ВВП регіону. Тим часом Польща, де кількість населення приблизно така ж, як і в нас, виробляє 13% ВВП регіону. А тепер, товариство, спробуйте пригадати ім’я бодай одного польського олігарха? Правильно, не пригадаєте. Бо в Польщі їх просто немає. Натомість там є середній клас, заможні підприємці, мільярдери, жодним чином не пов‘язані з політикою і криміналом. В Україні все навпаки: олігархів - сотні, а заможних українців - катма. Тому й зростання економіки в нас немає. За підрахунками експертів, якщо ситуація негайно не зміниться, якщо темпи економічного зростання залишатимуться на нинішньому рівні (3% на рік), то на сьогоднішній рівень доходів Німеччини ми вийдемо через...100 років", - повідомляє кандидат у Президенти.

Кошулинський переконаний, щоб позбавитись олігархату - потрібно запровадити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

"Виникає логічне запитання: як позбутися олігархату? Вихід тільки один – запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Майже всі необхідні законопроекти "Свобода" давно написала й зареєструвала у Верховній Раді. До сьогодні їх підтримали вже 249 місцевих рад. Не підтримала тільки центральна влада. Думаю, зайвим буде пояснювати, з яких причин... Тому завдання нового Президента - негайно внести Антиолігархічний пакет докорінних перетворень на розгляд у ВРУ як першочерговий і невідкладний. Позбудемось олігархії - піднімемо економіку. Іншого шляху немає", - наголосив Кошулинський.

Нагадаємо, кандидат у Президенти України від націоналістичних сил Руслан Кошулинський хоче стягнути з Росії відшкодування за радянську окупацію.