Депутат Львівської обласної ради, заступник голови ВРУ 7 скликання Руслан Кошулинський закликає львівські міську й обласну ради дофінансувати лікарні, які займатимуться боротьбою із коронавірусом. Наразі медзакладам не вистачає найнеобхідніших речей — від латексних рукавичок до апаратів штучної вентиляції легень.

"У нас лише початок епідемії, а медики та пацієнти вже кажуть, що в лікарнях бракує всього — від постелі й латексних рукавиць до тестів на грип і коронавірус. Апаратів ШВЛ в нас заледве 100, в той час як в іспанській Севільї (за кількістю населення дорівнює Львову) — 1200, і то їм бракує! Добре, що залатати дірки намагаються волонтери, за 6 років війни вони вже навчились. Але цього явно не вистачить, якщо кількість хворих почне зростати у геометричній прогресії", - зазначив Кошулинський.

Відтак депутат закликав міську та обласну ради зібратися на позачергові сесії, щоб напрацювати дієвий план дій щодо боротьби з вірусом в місті та області.

"Фракція «Свободи» вже вдруге звертається до керівництва Львівської обласної ради: скличте позачергову сесію! Знайдіть необхідні ресурси, закличте до цього районні ради, доручіть ЛОДА розробити конкретну програму із протидії епідемії коронавірусу. Те саме стосується й міської ради, якій завжди достатньо грошей на всілякі дурниці і завжди бракує на найнеобхідніше. Займіться роботою! Не можна допустити повторення у Львові того, що вже сталося у Європі", - наголосив Кошулинський.

Крім того, політик обурився розподілом коштів, який напередодні провела обласна влада:

"Чиновники одної Львівської ОДА отримають з бюджету області 35 мільйонів гривень премій. Персонал чотирьох львівських лікарень, які уже борються і ще довго будуть боротися із коронавірусом — 20 мільйонів на всіх. Називається, відчуйте різницю".