Кандидат у Президенти України від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський розповів, що “Укроборонпром” створив президент-втікач Віктор Янукович.

Про це він сказав у четвер, 14 березня,  під час програми “Право на владу”.

“Укроборонпром” був створений у 2010 році указом Януковича та розпорядженням Азарова. Це орган-паразит, котрий ні за що не відповідає і нічого не виробляє, тільки збирає “вершки”. Він був заснований спеціально для того, щоб руйнувати Збройні сили та військово-промисловий комплекс України. Нова влада повинна була його ліквідувати. Натомість вони продовжили збагачуватись на цій схемі”, – пояснив Кошулинський.

Націоналіст також додав, що розкрадання армії наближеними до президента людьми – це державна зрада.

“Це стаття 111 Кримінального кодексу України – державна зрада. Це точно підслідність СБУ. Бо ми не просто не отримали кошти від “Укроборонпрому”. Це наше оборонне замовлення отримала країна-агресор”, – наголосив Кошулинський.

Нагадаємо, Кошулинський закликав розпочати процедуру імпічменту Порошенка через розкрадання ЗСУ.

Журналісти проекту “Наші гроші” з’ясували, що син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор причетний до схем із розкрадання в оборонному комплексі України.

Згодом стало відомо, що Гладковський-старший також причетний до розкрадання ЗСУ.

За даними ЗМІ, правоохоронні органи, ГПУ, СБУ та НАБУ, співпрацювали з компанією сина екс-заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігоря.