Невідомо, який кріейтор засобачив Яценюку назвульку "Фронт змін". Асоціювати народного кіндерсюрприза з фронтом, після ментовського фака – злочин перед Всесвітом, який завжди над хомо. А асоціації Яцика зі змінами – кримінал проти внутрішнього закону, який завжди з сапієнсами.

З таким ж успіхом британська банда колдплєй – випий баночку соплєй, присобачила собі на коврик альбому революційну тьотку з голою цицькою. В результаті – поголовні звинувачення в плагіаті, гонитва за модним баксом і равіолі на вушках меломанів.

Сьогодні, після титанічних зусиль команди співрозмовників було представлено керуючого львівськими справами в області кіндерсюрпризів з еволюцією в партійні координати – пана Кубіва з паралельним київським мостом зі спасителем всього етичного і естетичного – Арсенієм Яценюком.

Можна зрозуміти головування над львівськими кіндерсюрпризами людини з прізвищем Кубів. Асоціації зі змінами потребують своїх кубістів, "які зможуть зруйнувати предмет і знову його воскресити, вільно користуючись прийомами живопису незалежно від об’єктивної реальності" (М. Герман "Модернизм"). Але ж екс-спікер забув, що історично кубізм – це завжди навмисна амбівалентність (там ж), двоякість в трактуванні та продубльовані конотації.

Хоча, мейбі, Яценюк це й розуміє з такою силою, що намагається намалювати навколо себе образ практичного мена, який реально дивитись на речі, адекватно мислить та логічно говорить. Але сьогоднішній міст явив народу образ пацика з іншої планети. Такого собі космічного конкістадора, який тримає за хвіст комету, яка крутиться навколо України в той час, коли сотні ворогів намагаються засунути палки в його атомний реактор. Вимикають світло. Або як "Єдиний центр" організовують пресухи в аналогічний час тільки в іншому приміщенні.

Завдяки мостовидній орбіті сьогоднішньої зустрічі, голос Яцик віддає металевою інопланетністю, яка чеше про нові фейси, які можуть розвернути країну у зворотньому напрямку. Ці нові фейси перебувають поки в анонімній конфігурації, але вони завжди допомогти інтелігенції, доярками, мистцям, будівельникам і бюджетникам зі світлим полум’ям Прометея. Хоча, тільки той факт, що так звана львівська інтілігєція сидить в глибокій жопі, Яцика не турбує. Після ментовського фака й не таке вчудиш.

Розмитий екранний образ інопланетного гостя малює радикальні зміни в земних ілюмінаторах, але не хоче радикальних заворушень на ниві економічної кризи. Глаголить про групу однодумців, яка має шпарити безмежними просторами колиски демократії – галицького П’ємонту.

Сєня – ідеаліст і тому, він не буде замальовувати усе в рожеве, якщо цього не почнуть робити нові енджі з низу картини. Сєня – ідеаліст і тому, його партія – не товар, як зубна паста, це ідея – яка має зреалізуватись. Його космічний пафос зашкалює, бо політику мають рухати ідеї, а не політтехнології. Національна ідея його вдосконаленого лібералізму – це сильна держава і аналогічна людина. Сєня хоче задовільнити усіх і тут він обчитався послань апостола Павла. Хоча його мовні штучки інколи й нагадують Кучму.

Сєня – відморожений космічним вакуумом ідеаліст і тому він хоче подолати корупцію посиленням правоохоронної системи. В 2009 році буде фігово, але криза має зробити усіх воїнів ордену шоколадного кіндерсюрпризу сильнішими, як реклама пасти блендамед.

Сєня – ідеаліст і тому, він прагне справжньої боротьби, як усі паперові солдатики. Він повинен довести, що він найкращий, а його ідеї – найплодючіші ідеї у всьому ідейному світі ідей. Він – лапочка і тому, йому подобаються успішні політики на олімпі та внутрішні зміни в собі. 

В країні вже є один маразмюк з прізвищем Ющенко і істеричка з прізвищем Тимошенко. Не вистачає тільки кіндерсюрприза з поєданням таких чеснот. Як каже народне прислів’я – кіндерсюрпризи від пасіки недалечко падають. Папік Ющ і його синочок Яцик – 2-ва чоботи пара. Постмодерною мовою – симулякри. Звичайною – nayobka. Іноземною – фейк.