Про це повідомила прес-служба Бродівської РДА.

Унікальний костелик, який був побудований у 1936-1937 роках і знаходився до 2009 року в селі Язлівчик Бродівського району, відреставрували та передали у Музей народної архітектури та побуту у Львові «Шевченківський гай».

Так, 28 вересня участь у відкритті відновленого костелу взяли: представники Республіки Польща, Львівської міської ради та Львівської облдержадміністрації, польські майстри-реставратори, голова Бродівської райдержадміністрації Андрій Ковтун та Язлівчицький сільський голова Михайло Фещук, а також духовенство.

«Ми бачили, в якому занепаді був костел, а сьогодні стоїть тут, у Львові. Хоча, може, будуть кращі часи, і він повернеться на Бродівщину», – зазначив Андрій Ковтун.

Директор Музею народної архітектури та побуту у Львові Роман Назаровець та Язлівчицький сільський голова Михайло Фещук підписали акт прийому-передачі костелу та музеїфікували його.

Як проінформувала прес-служба Бродівської РДА, проект був профінансований Міністерством культури і національної спадщини Республіки Польща