Партію "Народний Союз Наша Україна" створили безпартійні, які були зажди при владі. Про це заявив лідер Української народної партії Юрій Костенко на прес-конференції у Львові сьогодні. "Саме оточення Ющенка завжди було при владі, воно від влади ніколи не відходило, попри те, чи це був Кучма. От ці безпартійні створили партію, яка на сьогодні успішно може працювати як ліберально-демократична політична сила", ― сказав він.

При цьому Юрій Костенко зазначив, що був проти створення єдиної партії, яка б об'єднала всі течії: і правоцентристські, і ліберальні, і навіть лівоцентристські.
"Я виступив проти такої квазідемократичної партії, тому що є багато прикладів, коли спроби об'єднати різні за ідеологією політичні сили завжди обертаються провалом", ― додав він. Юрій Костенко зауважив, що він ще 30 квітня 2002 року сказав, що "зараз час формувати єдину правоцентристську силу". "Якби тоді відбулося об'єднання ― можна впевнено говорити, що і НРУ, УНП, УРП "Собор" і деякі інші правоцентристські сили утворили б єдину правоцентристську політичну партію", ― наголосив він.
Ця політична партія, на думку Костенка, мала б підтримку більше 30% українських виборців