«Ми свідомі того, що після право-ліберального Президента Віктора Ющенка, обов’язково буде відкат в сторону антиукраїнського Президента, в його політиці та бачені української політики. Таким є принцип життя. Якщо в якийсь період є актуальною тема гарного українського Президента, то сьогодні, на превеликий жаль, в силу економічних і соціальних обставин, час для правого Президента в країні закінчився. Буде потужний антиукраїнський рецидив», - заявив Юрій Костенко.

Він додав, що саме завдання УНП, пропагувати свої ідеї через участь у виборах.

«Наступить той час, коли саме представник Української народної партії очолить українську державу», - зазначив Юрій Костенко.

«Ми створювалися на сотні років, а не як виборчий проект, про котрий завжди чути: «новий перспективний виборчий проект». Виборчий проект це 4, ну, максимуму 5 років. Подивіться на Нашу Україну», - додав нардеп.

Водночас кандидат від УНП на наступні президентські вибори, поки що не відомий. За словами Костенка, кандидатуру визначить з’їзд партії. Своєю чергою на парламентські вибори УНП піде самостійно.

«Сьогодні на правому фланзі, через об’єднавчі зусилля, залишилася  лише Українська народна партія, як право-центристська сила, і крайня права сила «Свобода». Все, інших партій немає. Міф про 40 чи 100 партій правого типу вже повністю розвіяли тернопільські вибори. УНП орієнтується на зміцнення як політичної сили і братиме участь у всіх, без виключення, перегонах, що відбуватимуться в Україні зі своїми командами та своїми кандидатами», - поінформував Юрій Костенко.

Він зауважив, що зміцнення партії відбуватиметься за рахунок приходу до УНП підприємців із малого та середнього бізнесу. Ці люди сьогодні не мають сили, котра б відстоювала їх інтереси. Крім того, за словами Юрія Костенка, політика уряду, ще у 2005 році, через додаткові податкові навантаження, ускладнила їх становище.