Про це у Facebook написала український омбудсмен Людмила Денісова.

«Олександр - кримчанин, родина його живе в анексованому Криму. Повернутись туди для нього не є можливим. Ми намагалися зв’язатися з Оленою Костенко - мамою Олександра, але її телефон відключений. Потрібно було знайти для нього житло», - зазначила вона.

Денісова каже, що для того, аби вирішити це питання довелося звернутися спочатку до прем’єра Володимира Гройсмана і до столичного мера Віталія Кличка.

«Приміщення було знайдено - це 2 кімнати з балконом, санвузлом. Частково мебльовані - є три ліжка, зараз займаємось доукомплектуванням меблями. Безумовно, це тимчасове житло на півроку - рік», - пояснила Денісова.

Також вона зазначила, що офіс омбудсмена допоможе Костенку оформити статус внутрішньо переміщеної особи і всі інші документи.

Уповноважена президента в мінській гуманітарній групі ТКГ Ірина Геращенко сподівається, що Костенку своєчасною виплатять кошти від уряду.

Також Геращенко на своїй сторінці у Facebook повідомила, що українська сторона заздалегідь готувалася до звільнення українця, оскільки «від РФ можуть бути «сюрпризи».

Також вона додала, що 4 серпня у супроводі двох українських дипломатів Костенка повернуть до Києва.

Нагадаємо, у п'ятницю, 3 серпня, кримський активіст Олександр Костенко вийшов на свободу з російської виправної колонії №5 в місті Кірово-Чепецьк Кіровської області.