Під час зустрічі екс-міністра закордонних справ, заступника голови Республіканської партії України Костянтина Грищенка з генеральним директором запорізького заводу «Мотор Січ» В’ячеславом Богуслаєвим йшлося про перспективи моторо- та авіабудівної галузей, а також про можливу підтримку, яку б їм могла надати держава, - повідомила прес-служба Республіканської партії України
.
«Важливо, що зараз «Мотор Січ» виходить на західні ринки. Тому завдання МЗС України та інших урядових структур - надати найбільшого сприяння, допомогти підприємству виходити на нові ринки. Без політичної підтримки існування таких підприємств неможливе», - зазначив на прес-конференції Костянтин Грищенко. Він вважає, що в контексті вступу України у СОТ, аби не втратити авіаційну галузь, їй обов’язково потрібно надати державну підтримку. При чому, ця допомога з боку держави повинна бути надана згідно з правилами СОТ. Розробивши національну програму підтримки авіабудівництва, моторобудівництва, Україна може забезпечити вітчизняним підприємствам провідні позиції в світі, переконаний заступник голови РПУ.

- Сьогодні головним є не питання: «Вступати чи не вступати у СОТ?», а «Якою буде програма підтримки тих галузей, які на перехідному етапі можуть опинитися в дуже складній ситуації саме через відсутність загальнонаціональної програми для їх розвитку в нових умовах?», - підкреслив Костянтин Грищенко.