Костюк сьогодні під час селекторної наради зазначив, що від сьогодні розрочнуться контрольні об’їзди по області щодо огляду прибирання доріг та придорожніх смуг. Зокрема «буде оглянута на предмет прибирання дорога  Львів – Мостиська – Краковець – Львів». 

Костюк також оголосив 31 березня у Львівській області Днем довкілля та закликав усіх працівників Львівської облдержадміністрації взяти участь у прибиранні придорожніх смуг області.

Начальник Державного управління охорони навколишнього середовища у Львівській області Мирослав Хом’як поінформував присутніх про хід проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля.

Зокрема Мирослав Хом’як зазначив, що станом на 23 березня в області впорядковано 535,51 га парків, скверів, алей (найбільше – у Львові та Трускавці) та висаджено 34,7 тис. шт. дерев і 2,4 тис. шт. кущів. 

В області також ліквідували 252 стихійних сміттєзвалищ (найбільше – Перемишлянський, Золочівський, Дрогобицький райони) та впорядкували 134 сміттєзвалища (найбільше – Сокальський, Мостиський, Золочівський райони).

Протяжність очищених від сміття берегів складає майже 250 км. Найдовшу берегову лінію розчистили традиційно у Буському районі. Окрім того, на Львівщині розчищено та упорядковано 95 джерел (передовики – Радехівський, Золочівський і Пустомитівський райони).