Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

«Ми повинні використовувати якомога більше наукових підходів у питанні розвитку транспортної інфраструктури, залізниці. Завдяки науці ми змогли «підняти» українську залізницю наприкінці 90-х», наголосив голова ОДА Михайло Костюк під час зустрічі зі студентами та викладачами Львівської філії Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

У заході також взяли участь начальник ДТГО «Львівська залізниця» Богдан Піх, ректор Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Олександр Пшінько та директор Львівської філії Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Степан Довганюк.

У межах зустрічі голові Львівської ОДА М. Костюку вручили диплом академіка за заслуги перед Транспортної академією України.

Голова Львівської облдержадміністрації розповів студентам про історію становлення залізничного транспорту України та наголосив на основних аспектах його розвитку у майбутньому: «Колія – це одне із самих перспективних господарств нашої країни. Цьому ми завдячуємо Георгію Кірпі. Саме він почав змінювати ситуацію. Ми модернізували колійне господарство, нові системи управління рухом, впровадили нові технологічні процеси, змінили галузь кардинально. Сьогодні залізничний транспорт – це надійна основа нашої держави».

Своєю чергою Б. Піх розповів про реформування залізничної галузі: «Воно має завершитися до 2019 року. За основу взято реформи у Німеччині та Росії. Ми маємо запроваджувати енергозберігаючі технології, враховувати всі екологічні норми».