Під час робочої поїздки на Миколаївщину Михайло Костюк у присутності директора товариства будівельної організації «БУ–64» Володимира Табінського та головного лікаря Миколаївської КЦРЛ Богдана Чечотки ознайомився з ходом будівництва акушерського корпусу Миколаївської КЦРЛ. Михайло Костюк також детально оглянув лікарню, яка функціонує, та котельню, що подає тепло до лікарні.

Голова Львівської Ода залишився задоволений тим, що йде робота, але висловив зауваження щодо неефективної системи опалення, теплозбереження та якості і кольору плитки, яку поклали у акушерському корпусі.

Михайло Костюк пообіцяв взяти завершення будівництва під свій контроль і здати акушерський корпус вже влітку 2012р.

«Треба негайно закінчити будівництво, ліквідувати усі недоліки, які з’явилися через застарілі проектні рішення. Думаю, що це зробити в силах. Я дав доручення, про те, що повинні бути ресурсозберігаючі технології. Сьогодні лікарня платить за газ 35-37 тис. грн. в місяць, це не мало. Ми повинні боротися з тепловтратами, при проектуванні нових об’єктів робити ставку на ергономіку, на функціональність і паралельно з тим на ресурсозберігаючі і новітні технології. Тому над родильним будинком беремо контроль і наступного літа до Спаса здаємо в експлуатацію».

Як розповів журналістові Вголос Володимир Табунський, на будівництво роддому загалом було виділено 19 млн. грн., в цю суму також входить купівля необхідної медичної апаратури. На сьогоднішній день залишилось освоїти ще 2 млн. грн..