Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Подаємо повний текст звернення:

«Вкотре запевняємо, що кожен з нас прикладе максимум зусиль для того, щоб українська мова стала мовою усіх українців, єднала нас і достойно самоутверджувалася серед мов інших народів.

На цьому фоні дивними і цинічними виглядають заяви окремих політиків. Люди, котрі безпідставно ганьбили, ображали і не впускали на роботу своїх земляків, українців, які є державними службовцями і працюють для людей – нині втягують їх у власні брудні політичні інтриги, заявляючи про існування тиску на працівників Львівської ОДА, пов'язаного із наслідками ситуації щодо «мовного питання».

У зв'язку із цим запевняємо, що апарат і колектив Львівської обласної державної адміністрації працюють у звичайному режимі – жодних випадків тиску на працівників чи прикладів конфліктних ситуацій, спричинених подіями двох останніх тижнів, немає. Єдиний тиск, якого зазнали працівники облдержадміністрації, чинили саме ці політики, які нахабно і грубо, ображаючи та принижуючи, не давали можливості людям навіть пройти на роботу.

Керівництво Львівської обласної державної адміністрації наголошує, що усі працівники облдержадміністрації є вільними у виборі власних політичних уподобань, і цей особистий вибір жодним чином не впливає на роботу працівника чи її результати.

Відтак, закликаємо політиків не спекулювати настроями в окремих верствах суспільства і не втягувати працівників Львівської обласної державної адміністрації в свої політичні ігри. Бо усе має свою межу: і люди не є інструментом для досягнення політиками мети чи задоволення власних амбіцій. Просимо поважати працю ваших земляків – державних службовців – і не використовувати їх статус для маніпулювання думкою громадськості».

Нагадаємо, що вчора представники «Свободи» пообіцяли вивісити у селах Львівщини фото чиновників, які їм заважали протестувати проти прийняття мовного закону.