Про це Вголосу повідомила прес-служба ГО «Разом».

Зокрема, 24 березня ГО « Разом» на нижній водоймі, яка знаходиться на території агрофірми «Провесінь» м.Львів, вул. Тракт Глинянський – с. Лисиничі виявила масове підняття риби на поверхню водойми та її загибель. Це сприяло масовому прильоту на водойму чайок, які харчуються цією рибою, та чисельними випадками її розкладання та гноїння.

В екологічній організації вважають, що ця ситуація може становити екологічну загрозу навколишньому середовищу, насамперед мешканцям села Лисиничі, поруч з яким знаходиться ця водойма і має витік води, який проходить територією с. Лисиничі та с. Підбірці.

ГО «Разом» поінформувала відповідні природоохоронні служби про цю надзвичайну ситуацію та просила вжити заходи щодо недопущення епідеміологічних спалахів від великої кількості мертвої риби, провести аналізи води на предмет її безпечності для людей та тварин і встановити причини загибелі риби.

Звернутися до керівника області організацію змусила «повна бездіяльність профільних служб щодо аналізу та локалізації вищенаведеної ситуації». ГО «Разом» просить Михайла Костюка взяти ситуацію під особистий контроль і не допустити екологічної загрози.