Зважаючи на останні успіхи «Скали» у чемпіонаті, були усі підстави у цьому матчі розраховувати на повноцінні три очки, які майже гарантували стриянам участь у фінальній пульці турніру.

Обидві команди розпочали матч доволі обережно. Небезпечні моменти біля воріт обох команд у дебюті гри не виникали. Якщо якась підозра на небезпеку і була, то за голову ніхто не хапався. На неточний удар «пивовара» Семенюка тією ж монетою відповів Басараб. Михайло пробив «по горобцях» з за меж штрафного майданчика.

Стрияни поступово перехопили ініціативу і почали її втілювати у небезпечні моменти.

І що не може не радувати, з другої спроби таки пробили захист суперника. Спочатку комбінація Антонів-Дністрян-Цюцюра завершилася неточним ударом Василя з кількох метрів, а після наступної атаки господарів місцеві вболівальники раділи.

Дністрян заробив небезпечний штрафний, який бездоганно виконав Антонів. Юрій метрів з 22-ох зняв павутиння з правої "дев’ятки" воріт Василя Литвиненка. Воротар «пивоварів», швидше за все, очікував удару від Басараба і такий поворот подій став для нього несподіваним.

Забивши гол, команда Володимира Реви не збавила оборотів. «Скала» продовжувала грати у свій футбол. Непогано у стриян виходили атаки флангами та подачі у штрафний майданчик. Одна з атак господарів мала усі підстави завершитися ще одним взяттям воріт, однак удар Назара Кмітя заблокували захисники. Гості у першому таймі відповіли лише одного разу, зате як! Після чудової передачі з флангу Володимир Козак не влучив у ворота з вбивчої позиції. М’яч після удару нападника «пивоварів» пролетів над хрестовиною воріт Шпука.

До завершення першої 45-хвилинки запам’ятався ще один удар зі штрафного Антоніва. Складно сказати, чи бив герой першого тайму по воротах, чи віддав передачу на партнерів, однак слід констатувати факт – було небезпечно...

Свисток на перерву арбітра матчу Андрія Ющишина зафіксував мінімальну перемогу господарів. На «Соколі» усе було справедливо: перемагали та команда, яка цього більше заслужила.

На початку другого тайму «пивовари» дещо активізувалися. Підопічні В’ячеслава Нівінського розуміли, що з такою грою, як у першому таймі, їм нічого не світить. Хоч і «Оболонь-2» атакувала, однак їхніми моменти назвати небезпечними язик не повернеться. Удари Толстяка та Кучеренка не склали труднощів для Василя Шпука. При такій грі молода та амбітна «Скала» отримала шанс зіграти в одному з своїх улюблених стилів – від захисту на контратаках. Одна з них на 62-ій хвилині ледь не завершилася голом. Усе повторилося, як у першому таймі. Триходівка Пришнівський-Дністрян-Цюцюра завершилася другим змарнованим супершансом Василя. Нападник «Скали» злету пробив над воротами. Коли не влучив у рамку Цюцюра, влучив Пачкорія. Гравець «Скали» з грузинським корінням небезпечно виконав штрафний удар, з яким впорався Будюк. Останній вийшов на заміну через травму основного воротаря Василя Литвиненка.

За десять хвилин до завершення матчу «Оболонь-2» кинула усі сили, аби врятувати поєдинок. Кияни хоч і йшли вперед, однак у їх атаках бракувало гостроти. Найближчим до успіху був Олександр Козак. Його удар з-за меж штрафного майданчика пролетів в лічених сентиментах над поперечиною. В іншій перспективній атаці киян «пожежу» у штрафній «Скали» погасив Рустамов. На більше «пивоварів» не вистачило. Підопічні Володимира Реви, зігравши значно гірше другий тайм, втримали для себе позитивний рахунок, перемогли з «фірмовим» для себе рахунком і ще міцніше адаптувалися вгорі турнірної таблиці.

Ковтнувши «Оболоні», «Скала» повернулися на друге місце в турнірній таблиці. Групу А другої ліги впевнено очолює «Десна». Команда з Чернігова випереджаю «Скалу» на дев’ять очок.

Наступної суботи малинові стрияни зіграють у Тернополі проти місцевої «Ниви».

«Скала» (Стрий) – «Оболонь-2» (Київ) – 1:0 (1:0)
Судді: Андрій Ющишин (Тернопіль), Віктор Нижник (Вінниця), Павло Новосад (Рівне)
Гол: Антонів, 19
Попередження: Поспєлов, 79, Юзефович, 90 + 2
«Скала»: Шпук, Рустамов, Козак, Басараб, Антонів (Пачкорія, 57), Кайдрович, Пришнівський, Кміть, Цюцюра (Мацько, 83), Дністрян (Іванов 90+1), Зайченко (Могилецький, 59).
«Оболонь-2»: Литвиненко (Будюк, 67), Котенко, Черемісін, Юзерович, Майданевич,Сокуренко, Толстяк, Іващенко (Кучеренко, 46), Козак (Бондаренко 90+1), Шевчук, Семенюк

А потім казали…

Володимир Рева, головний тренер «Скали» (на фото)
Рахунок на табло. Ми виграли в якісної команди, яка грає у футбол і не мучиться. «Оболонь-2» - кваліфікована команда, кілька гравців якої пограли у вищій лізі.

Щодо матчу, то ми краще провели перший тайм. У другому мало місце те, що ми думали більше про збереження власного рахунку, аніж про його розвиток. Результатом гри я задоволений, однак над якістю гри потрібно ще працювати.

Юрій Антонів, гравець «Скали»
Коли бив штрафний, помітив, що воротар погано поставив стінку. Такий розіграш – наша домашня заготовка. Такі голи у чемпіонаті ми уже забивали. Загалом, був дуже важкий матч. Проти «Оболоні-2» грати складно, адже вони дуже добре контролюють м’яч. Фізична втома далася взнаки у другому таймі. Також уже кінець чемпіонату, ми зіграли багато матчів. Було помітно, що останні 10-15 хвилин грали на втримання рахунку.

Роман Козак, гравець «Скали»
Важко тримати ворота на замку увесь поєдинок. Добре, що оборону цементує Басараб, а позаду нього є воротар Шпук. У футболі так часто буває: якщо у захисті граємо добре, свій гол у нападі ми заб’ємо. Так і сталося сьогодні. У першому таймі ми забили гол, а у другій половині матчу більше закрилися на власній половині. В кінці матчу уже є психологічний фактор зберегти переможний рахунок.