Це відбулося на сьомому засіданні Підкомітету з міжнародного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії, яке пройшло вчора у Чернівцях, інформує прес-служба МЗС України.

Під час переговорів міністри відзначили, що відносини між двома державами-стратегічними партнерами продовжують успішно розвиватися на взаємовигідній основі. Ведеться інтенсивний і насичений політичний діалог на всіх рівнях, насамперед, між вищим керівництвом України та Російської Федерації, що сприяє створенню належних умов для розвитку українсько-російської співпраці у всіх сферах.

Сторони підкреслили важливість подальшого розширення двостороннього торговельно-економічного, інвестиційного співробітництва, а також поглиблення міжрегіональних зв’язків.

У рамках засідання Підкомітету українська та російська делегації обговорили широкий спектр актуальних питань двосторонніх відносин, зокрема, щодо договірно-правового оформлення українсько-російського державного кордону, спрощення порядку перетину кордону громадянами двох країн, консульської співпраці.

    Лавров натякнув, що Митний союз не віддалить Україну від Європи

Значна увага була приділена міжнародній проблематиці, зміцненню регіональної безпеки, взаємодії двох країн в рамках міжнародних організацій, у тому числі в контексті головування України в ОБСЄ у 2013 році.

За підсумками міністри підписали протокол засідання Підкомітету та План взаємодії між міністерствами на 2013 рік.

    Пікет візиту Лаврова у Чернівцях закінчився сутичками з міліцією

Наступне засідання Підкомітету сторони домовилися провести на території РФ у другому півріччі 2013 року.