Експерти назвали повсякденні дії, які здатні значно погіршити самопочуття людини, тому бажано вжити заходів.

Про це пише ukrhealth.net.

В першу чергу слід звернути увагу на сидячий спосіб життя. Багато людей просто змушені багато сидіти через роботу, але це значно погіршує імунітет. Статистика показує, що відсутність фізичних навантажень збільшує ризик респіраторного захворювання майже в два рази. Ще одна проблема сучасного суспільства – недолік сну.

Людина на добу повинна спати не менше 7-8 годин, а при сильному фізичному навантаженні 9-10 годин. В іншому випадку можуть наступити вельми плачевні наслідки, аж до психологічного розладу.

Акуратніше потрібно ставитися до антибіотиків, оскільки вони просто вбивають імунітет. Прийом подібних препаратів повинен бути тільки за призначенням лікаря і в строго зазначених дозах.

Спортсмени також схильні до ризику, адже занадто старанні тренування сильно навантажують організм, що призводить до збільшеного вироблення кортизолу – гормон, який відповідає за обмін речовин. Його надлишок призводить до погіршення імунного фону і проблем зі здоров’ям.

Останнім у списку, але не менш поширеним, є стрес. На жаль, від нього нікуди не дітися, але бажано намагатися уникати напружених ситуацій. В крайньому випадку, необхідно брати перерву, щоб заспокоїтися і відпочити. В іншому випадку ймовірність серцево-судинного захворювання зростає в кілька разів.