Під час викладацької діяльності у Київській школі економіки новий міністр економічного розвитку і торгівлі Тимофій Милованов роздавав скандальні поради студентам. Про це повідомляє Obozrevatel.

Милованов радив доносити на власних конкурентів. Ця порада – нібито одна з передумов досягнення успіху в бізнесі.

За словами посадовця, якщо ви знаєте, що на вас написали донос – ви програли. Ви повинні бути кращими – ви повинні швидше написати донос на вашого супротивника, опонента. Суть не в тому, що ви зробили, а в тому, що ви швидко вираховуєте, з ким вам не по дорозі і зжираєте ту людину першою.

Милованов давав своїм студентам установки, що 10% людей у сфері бізнесу нібито повинні бути покарані для того, щоб всі боялися.

Вам необхідно підтримувати дисципліну в цій системі. І, відповідно, вам необхідно грати в цю гру і постійно вгадувати, хто ваш наступний противник. А ви деретеся вгору по ієрархічній драбині. Ви намагаєтеся залізти на верх харчового ланцюжка. А там місць менше, ніж людей, і ви повинні чітко розуміти, хто ваш основний конкурент і прибирати його. І у того, у кого краще розуміння, той буде більш ефективним на верхівці”, – пояснював майбутній міністр економічного розвитку і торгівлі.