На своїй сторінці у соціальній мережі Козловський розмістив заяву, де переконує, що не хотів публічно з'ясовувати стосунки, але тепер змушений відповідати. «Я насамперед вихована людина і публічним з'ясуванням стосунків займатися не збираюся. Прокоментувати ж цю ситуацію вважаю за необхідне. З кількох причин. По-перше – я нічого ні в кого не крав, і виправдовуватися не збираюся. Люди, які більш-менш розбираються в правилах шоу-бізнесу та юридичних питаннях, прекрасно розуміють, що відрахування отримує той, кому належать пісні, і ніхто інший, і тільки так», – заявив співак.

До того ж Козловський заявив, що вперше чує, що пісні більше не будуть звучати на радіо і телебаченні, і що документів, які забороняють йому співати пісень він не має. А з Кондратюком працював по домовленості, без контракту. «По-друге, про всі нібито крадіжки і заборони я дізнаюся винятково зі ЗМІ. У мене на руках немає документів, що підтверджують це, і забороняють мені що небудь. По-третє, всі домовленості та умови співпраці з ІК я справно виконував протягом 9 років. До речі, контракту ми НЕ підписували», – запевняє співак.

Віталія обурює, що його звинувачують в посяганні на чуже майно. Він запевняє, що нічого чужого не брав, що він вдячний за все те, що зробив для нього Кондратюк і його команда, але він не хоче більше бути «дійною коровою», і буде захищати свою свободу.

«Більше того. Моє рішення бути самостійною творчою одиницею було прийнято не спонтанно, а виважено і обдумано. Я чоловік, і вважаю, що маю право сам вибирати свій шлях і бути самостійним, а не рабом або «дійною коровою». І ще раз підкреслюю, що я вдячний ІК і всій команді за величезну працю і внесок в колись спільну справу. Я не претендую на те, що НЕ моє. Але те, що є частиною мого серця – свобода, я не віддам», – написав Віталій.

Джерело: ТСН

Фото: facebook.com/Vasyl.Homyn