Президент футбольного клубу "Рух", депутат Львівської міської ради Григорій Козловський відреагував на звинувачення з боку виконавчого директора ФК "Карпати" Ростислава Ящишина щодо нібито його провини у провалі голосування Львівської міської ради за оренду землі для клубу.

Відповідне звернення з'явилося на "Ютуб"-сторінці "Руху".

"Думаю, всі пам'ятають події 2-річної давнини, коли історія з Гудимою могла закінчитися для "Карпат" фатально. Я щось не бачив тоді пана Ящишина, де він був у той час, коли клуб вмирав? Де була міська рада в той час? А могла вплинути на те, щоб зберегти "Карпати"... Тому чути такі звинувачення для мене зараз щонайменше дивно.

Пам'ятаєте, як раніше клуб укладав договори оренди? З боями, із революціями вболівальників. А цього року все відбулося просто. Весь депутатський корпус підтримав це рішення, щоб "Карпатам" було легко працювати. І я вас здивую: я особисто з юристами готував цей договір. І в цій угоді я врахував інтереси всіх професійних клубів, які сьогодні існують і можуть існувати в майбутньому. Щоб всі мали доступ до єдиного комунального стадіону, могли грати у футбол і прославляти наше місто. Тому ці звинувачення - це найвищий рівень абсурду", - зазначив Григорій Козловський.

Депутат пояснив, що рішення про надання землі в оренду було аферою, яка завершилася б великими проблемами для всіх футбольних команд міста:

"Я відразу заявив, що не хочу брати участі у цій афері. Моделюємо ситуацію. Якась офшорна кіпрська компанія хоче забрати цю землю. А який стосунок вона має до "Карпат"? А яка гарантія, що "Карпати" не вилетять? А якщо вилетять, то де гарантія, що взагалі не помре футбол у Львові? Є багато команд у Львові, то де вони тоді повинні будуть грати? Їздити на Кіпр і там просити дозволу грати у футбол?"

Відтак Григорій Козловський запропонував альтернативне рішення для порятунку "Карпат".

"Якщо хтось хоче дійсно врятувати "Карпати", то я даю слово: на наступній сесії ЛМР стану автором ухвали, в якій запропоную депутатам прийняти "Карпати" у власність міста. Запропоную програму з виділення по 50 млн грн щороку протягом 5 років. Запропоную звернутися по допомогу в обласну раду та до бізнесменів. Але ініціатором і комунікатором у цій ситуації має стати міська рада. Міська рада повинна дати гроші, якщо дійсно любить цю команду. Отоді і подивимось, як хто голосував, починаючи з міського голови", - повідомив політик.

Нагадаємо, 23 січня на черговій сесії ЛМР депутати голосували за затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5. Рішення підтримали тільки 18 депутатів. 13 утримались, не голосували ще 25. Після цього керівництво "Карпат" виступило із заявою, в якій у провалі голосування звинуватило Григорія Козловського.