Компартія України засудила рішення Львівського міськвиконкому про дозвіл «фашистським наймитам з УПА» не сплачувати за комунальні послуги.

Про це повідомляє прес-служба КПУ.

«Виконком Львівської міської ради своїм рішенням надав "героям" з УПА стовідсоткові пільги на сплату житлово-комунальних послуг. Крім того, до переліку отримувачів пільг включено також вдів колишніх вояків УПА, які досі не отримували від міської влади жодної матеріальної допомоги. Міським бюджетом на 2007 рік передбачено 500 тис. гривень на компенсацію цих витрат», - сказано у заяві КПУ.

Компартія рішуче засуджує дії львівської міської влади по наданню пільг «колаборантам з ОУН-УПА» та розцінює їх як такі, що «спрямовані на реабілітацію посібників гітлерівських окупантів, зрадників українського народу».

Як повідомляло агентство, 12 січня Львівський міськвиконком надав ветеранам УПА 100%-ві пільги на комунальні послуги. Згідно з рішенням ветерани УПА отримають 100% пільги на послуги "Львівводоканалу", "Львівтеплоенерго", "Залізничнетеплоенерго", "Львівгазу" та "Львівобленерго". Раніше розмір такої пільги становив 75%.

Загальна кількість таких пільговиків - близько 700 осіб.