Прокуратурою міста Києва спрямовано до суду обвинувальний акт щодо злочинної групи, до складу якої входили 7 співробітників Солом’янського управління поліції, під прикриттям яких на території київського залізничного вокзалу тривалий час орудували професійні крадії.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Очолював групу підполковник поліції – начальник сектору кримінальної поліції на станції “Київ-Пасажирський”. До вчинення злочинів останній залучив начальника оперативно-пошукового сектору відділу кримінальної поліції Солом’янського УП ГУ НП в Києві, оперуповноваженого, трьох поліцейських сектору превенції та поліцейського-водія.

Також до групи входили троє кишенькових крадіїв, які безпосередньо здійснювали таємне викрадення майна громадян.

Відповідно до розподілу ролей, поліцейські координували дії крадіїв, визначаючи час і місце їх роботи, а також вчиняли дії, які допомогли б крадіям уникнути кримінальної відповідальності.

Упродовж серпня-листопада 2017 року цією групою було вчинено серію крадіжок особистого майна громадян, чим завдано матеріальної шкоди на суму близько 380 тисяч гривень.

З’ясувалося також, що крадії не лише сплачували правоохоронцям данину, а також систематично ділились із ними викраденим у громадян майном.

Як писав “Вголос”, від початку поточного року в Україні вбито понад 50 дітей, тож поліція просить Верховну Раду посилити захист дітей від насильства.