Ідея побудувати індустріальний парк у Львові зародилася ще в 2011 році, втім реалізовувати її мерія почала тільки у 2015-му, коли Садовий завів до міської ради свою депутатську більшість і почав протягувати сумнівні рішення.

Про це в ефірі "Народного толк-шоу" заявив ексдепутат ЛМР від ВО "Свобода" Яромир Самагальський.

"Історія почалася десь у 2010-2011 році. Садовий розповів депутатам, що держава може профінансувати будівництво індустріального парку у Львові. Відмовлятися від такого, безумовно, не можна. Бо індустріальний парк сам по собі є позитивом для будь-якого міста і в принципі у Львові їх мало би бути кілька. Історія тоді закрутилася...і вмерла. Виникла знову аж у 2015 році", - зазначив ексдепутат.

За словами Самагальського, ділянку під індустріальний парк місто могло б дати і за 1 гривню, якби це було проведено на відкритому конкурсі і в інтересах міста.

"Як на мене, ділянку під індустріальний парк можна було би віддати і за 1 гривню, але фірмі, яка би інвестувала великі гроші в цей мікрорайон, у ці землі, створювала робочі місця, для міста це був би позитив. І коли сказали, що буде відкритий конкурс на передачу землі в оренду для створення індустріального парку, - то чому ні? Це абсолютно нормальна, здорова ідея. Але проблема в тому, що ми маємо справу з Андрієм Садовим. Як тільки він завів до міськради свою більшість, моментально почалися сумнівні рішення...Садовий неодноразово казав, що через депутатів не може провести 95% своїх ідей. І я щасливий, що є дотичним до того, що він зміг реалізувати лише 5% своїх ідей", - додав Яромир Самагальський

Більше на цю тему читайте у статті: Афера з усіма відомими 

Нагадаємо, напередодні Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила підозру у зловживанні владою міському голові Львова Андрієві Садовому. Мер та високопосадовці Львівської міської ради підозрюються у завданні збитків державі на суму 93,5 млн грн.

ЗМІ із посиланням на джерела повідомляли, що сторона обвинувачення клопотатиме про заставу для Садового в розмірі 50 мільйонів гривень. Після цього в інтерв’ю своїм ЗМІ Садовий заявив, що грошей на заставу не має, тож проситиме допомоги в людей і продаватиме майно.