У вівторок, 10 вересня, всесвітньовідомий американський письменник Стівен Кінг, що пише в жанрі жахів, презентував нову книгу «Інститут» – фантастичний трилер з елементами драми й детективу. Роман став одним із найочікуваніших і тепер за ним планують зняти мінісеріал.

Як пише Deadline, у травні ще не виданий новий бестселер Кінга «Інститут» увійшов в топову десятку книг за кількістю попередніх замовлень.

Одразу після виходу стало відомо, що за мотивами книги знімуть серіал. Екранізацією займеться кіностудія Spyglass Entertainment. Сценаристом серіалу виступить Девід Келлі, лауреат 11 премій Emmy, режисером – Джек Бендер.

Варто зазначити, що Бендер вже знімав фільм за іншим романом Стівена Кінга – «Під куполом». Крім того, і Бендер, і Келлі працювали над однією з останніх екранізацій творів Кінга – «Містером Мерседесом».

«Я радий, що працюю з Джеком і Девідом. У нас схоже бачення, і я вірю, що на “Інститут” чекає великий успіх», – прокоментував майбутню співпрацю письменник.

За сюжетом, хлопчик на ім’я Люк Елліс, який живе з батьками в передмісті Міннеаполіса, однієї ночі опиняється в Інституті. Посеред ночі невідомі вбивають його батьків, а Люка заштовхують у позашляховик і везуть у невідомому напрямку. Пізніше він прокидається в Інституті – будинку, де живуть діти, що володіють дивовижними здібностями. Директор загадкового інституту місіс Сігсбі робить все, щоб «витягнути» їхні екстраординарні здібності.

Дата виходу, акторський склад, партнер із трансляції поки що невідомі.

Нагадаємо, роман Стівена Кінга 1999 року «Дівчинка, що любила Тома Гордона» (The Girl Who Loved Tom Gordon) планують екранізувати.