Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко ніколи не мав власного бізнесу, однак володіє вражаючими статками.

Про це повідомляє 24 канал, передає  сайт Express.com.ua.

Повідомляється, що у декларації за 2018 рік вказано, що політик є власником будинку, площею 550 квадратних метрів, і земельної ділянки, загальною площею понад 0,6 гектара. Нардеп придбав цю нерухомість у селищі Козині Київської області за 15 мільйонів гривень. Там же він орендував частину житлового будинку.

Маєток схований за височезним парканом, висотою щонайменше два метри, та суворо охороняється.

Зокрема, у Ляшка є окремий будинок, де він приймає журналістів. У 2014 році він показав його телеканалу ICTV та заявив, що витратив на нього останні гроші. Однак до сьогодні цей об’єкт ще досі не вказаний у декларації. Що цікаво, маєток записаний від самого початку на молодшу сестру дружини Ляшка – Лоліту Федотову.

У власності Ляшка є шість земельних ділянок у Княжичах, що на Київщині, а також квартира, площею майже 100 квадратних метрів, у Києві.

Дружина Ляшка Росіта Сайранен володіє земельною ділянкою на 605 квадратних метрів у столиці України, а також дачним будинком у Києві на 296 квадратних метрів та безоплатно користується літньою кухнею у Малій Олександрівці на Київщині на 63 квадратних метри.

Що дивує – так це статки матері Ляшка Любові. Команда програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” у своєму розслідуванні виявила, що жінка зі скромною пенсією спромоглась у 2008 році купити 13 земельних ділянок під Києвом, три квартири в серці столиці і трикімнатну квартиру подалі від центру.

У цьому ж році Любов Ляшко безкоштовно отримала від Вишгородської райдержадміністрації два гектари землі. Які були розбиті на дрібні ділянки і продані під забудову. А у Броварському районі Києва вона є власницею ще шістьох земельних ділянок.

Мама Ляшка є власницею шістьох земельних ділянок під Києвом

У 2012 році мати Ляшка придбала три елітних квартири, площею 100 квадратних метрів кожна, у столичній новобудові. За ці об’єкти жінка віддала близько мільйона доларів. Однак через рік вона продала усі три квартири.

Ще 2,4 мільйона гривень Любов Ляшко витратила у 2017 році на купівлю квартири, площею 77 квадратних метрів, і 14-метрове місце для машини.

У 2017 році жінка придбала квартиру за 2,4 мільйони гривень.

Як писав “Вголос”, Ляшко прийшов у Верховну Раду із собакою. Депутат вибрав одного з 10 своїх вихованців і прийшов із ним просто до свого кабінету.