Слідчий експеримент підтвердив, що екс-міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко вчинив акт самогубства. Про це в інтерв’ю газеті «Факты» повідомив заступник генерального прокурора Віктор Шокін.

«Сьогодні за допомогою комп’ютера можливо змоделювати і програти будь-яку ситуацію. У слідчому експерименті брали участь експерти, використовували манекени. Були знайдені відповіді на всі питання – чи могла рука після пострілу зробити таку траєкторію, чи міг пістолет потрапити туди, де він лежав? До того ж треба було врахувати, що дружина, що першою прибігла на місце НП, кинулася до загиблого і трохи змінила положення тіла», повідомив Шокін.

Він повідомив, що такі прецеденти були і раніше. «Експерти розрахували, що больові відчуття від першого пострілу були приблизно такими, неначебто людина ущипнула себе за руку», – сказав Шокін.

За його словами, версію самогубства підтверджують і свідчення дружини. « «З її слів стало відомо, що незадовго до смерті Юрій Кравченко щось писав (потім з’ясувалося, передсмертну записку), потім м’яко відіслав її з кімнати. Сказав, що збирається вийти погуляти з собакою. Хоча дружина дотепер не вірить в самогубство», розповів Шокін.