Лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук називає піаром заяву міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про намір порушити питання про позбавлення 16 депутатів депутатських повноважень.

Про це Кравчук сказав на прес-конференції в четвер, коментуючи заяву міністра внутрішніх справ.

"Коли людина навіть не викликалась до генерального прокурора або до слідчого, коли не заведена на неї карна справа, не тільки на неї, а навіть по факту, коли немає ні того, ні того, а людина вже фігурує у списку про позбавлення її депутатської недоторканності, це щось нове, абсолютно нове у діяльності правохоронних органів", - зазначив Кравчук.

"Я бачу за цим знову ж таки піар. Народу треба казати: ось бачите скільки злочинців, ось бачите, скільки у Верховній Раді, народу треба казати, що ми всіх до одного посадимо, а це найлегше. Бо економіка складна, газ ціну має, а вийти на телебачення і сказати "посадимо усіх – це ж не треба грошей. Тому люди повинні знати, що їх дурять", - наголосив він.

За його словами, щоб прокурору внести 16 подань на депутатів, яких Луценко запропонував позбавити депутатських повноважень, йому потрібно провести велику роботу.

"Ви пам’ятаєте, скільки було проблем з поданням на Юлію Тимошенко. По-перше, регламентний комітет пройти, це чітко визначено. І що справді можна повірити, чопом отак 16 позбавлять повноважень?!", - сказав лідер фракції СДПУ(о).

Українська правда