Українська компанія Space Logistics Ukraine має намір збудувати космопорт на території України та готова інвестувати в науково-дослідні роботи в цьому напрямку.

Про це повідомив засновник Space Logistics Ukraine Дмитро Лезега в рамках всеукраїнського космічного туру "Космічна Україна".

Як повідомив засновник компанії Дмитро Легеза, зараз тривають перемовини з фахівцями. Вони хочуть змінити законодавство, щоб Україна мала змогу активно розвивати космічну галузь.

Для популяризації теми космосу в Україні Space Logistics Ukraine організувала тур країнами з лекціями “Космічна Україна. Те, що МИ робимо!” Засновника української компанії часто порівнюють із Ілоном Маском.

Дмитро Легеза заявив, що веде перемовини про реалізацію космічних проектів із українцем Олексієм Пахуновим, котрий зараз працює в компанії SpaceX.

"Щоб не відставати, зараз треба займатися оптимізацією та модернізацією своєї космічної галузі. У цьому контексті важливо внести зміни до законів і залучити приватний капітал“, — наголосив засновник компанії.

Як писав "Вголос", в Україні хочуть впровадити швидкісний потяг Hyperloop.