Тоді коли весь світ побачить повноцінний біографічний фільм про популярного співака Елтона Джона, російський глядач заплатить за квиток на фільм із "правками". Зокрема, у російській версії стрічки будуть відсутні сцени з наркотиками та інтимом між чоловіками.

Про це повідомив телеканал "Дождь".

Кінокритик Антон Долін, який брав участь у показі фільму в московському кінотеатрі "Октябрь", написав у Facebook, що з кінокартини вирізали «п’ять принципових хвилин, дуже важливих для художнього задуму», і назвав це не інакше, як цензурою.

За інформацією ЗМІ, російський прокатник "Централ Партнершип" вирізав із фільму "Рокетмен" сцени із вживанням наркотиків і інтимом між чоловіками, а саме між Елтоном Джоном і його менеджером Джоном Райдом.

Газета The Guardian писала, що Елтон Джон наполягав на включенні цієї сцени у фільм і закликав «розповісти все».

Зауважимо, що це вже не перший випадок, коли зарубіжні кінострічки в Росії зазнають цензури або стикаються з труднощами в прокаті через присутність у них персонажів-геїв.

У Мінкульті РФ заявили, що рішення прибрати сцени подібного характеру належить виключно прокатнику.

У Twitter співак і творці стрічки виступили зі спільним зверненням, в якому засудили рішення російської цензури і зазначили, що не знали про вирізані сцени до дня прем’єри в Росії.

«Те, що місцевий дистриб'ютор визнав за необхідне вирізати певні сцени, лишивши аудиторію без можливості бачити фільм таким, яким він був задуманий, — це сумне відображення розділеного світу, в якому ми досі живемо, і того, як він може жорстоко не приймати кохання двох людей», — ідеться в повідомленні.

[embed]https://twitter.com/eltonofficial/status/1134584756723695616[/embed]

Читайте також: Пекельний серпень 2014: оприлюднено трейлер художнього фільму про Іловайський котел (відео).