Вечірні кролики з Єдиного Центру сплять втомлені партійними іграшками. Навіть сонні книжки не залітають у найвужчі щілини їх свідомості. Казці вже давно немає потреби засинати, щоб приснитись цими сомнамбулічним адептам Балоги.

Закумарений нардеп Кріль, відомий своїми істеричними словогонами на минулих пресухах, щось розгублено говорить про підтримку президенства Ющенка. Партія Кріля вже давно заблукалась між 3-х сосен. Там й впала в сплячку з подальшим моделюванням ручного сосання. Як говорить народна приказка "партія засинає з голови".

Біля голови Єдиного Центру спить голова ЛОО Єдиний центр Сергій Сенчук. Спить у дивній позі. Постійно озираючись Кріля на кожному вимовленому у сні реченні, як сліпе кошенятко намагаючись не пуститись материнського берега.

Мовлення Кріля і Сенчука якось важко назвати поливанням водички, словоблудством чи абстрагуванням від невідомого. Їх навіть важко назвати софістами, щоб неправомірно не заплямувати й до того неприємні конотації, які адресуються софізму.

Вони – ще одні яскраві безбарвності, які у своїй розгубленій загубленості так схожі на літаючі копитця Народного Руху чи фронтовиків арсенійних змін.

Як й будь-яким копитцям їм хочеться й Місяцем пострибати і райдугою погойдати. У маргінальному випадку – вони б охоче подружились з коником чи слоником. Але вершиною їх снів – є спіймати перо Жар-птиці.

Тому Кріль догматично переконаний, що Единий Центр переміг на усіх виборах 2009 року, тобто навіть в Тернополі. Він не менш догматично переконаний, що Єдиний Центр переможе й 30 травня 10 року. У впевненість старшого товариша не менш свято вірить й Сенчук. От тільки з огляду на дискурс розгубленості в своїх очах він ще не знає, що робити з виборами львівського мера. Чи то підтримувати Садіка, чи то висовувати свого кандидата з єдиноцентричної берлоги, чи то що?

Більш активним у своїх сонних рухах Кріль стає тоді, коли треба захищати честь партії та освячену божественним світлом цноту Балоги. Відповідаючи на запитання "а що ж зробив ЄЦ" (за аналогією запитань ЄЦ до інших політсил на своїх білбордах)" Кріль чомусь порівняв Єдиний Центр з 5-річною дитиною, яка не дасть відповідь, що ж вона зробила корисного для суспільства у свої юнії літа. Дивне порівняння, як на нардепа, який вважає, що ЄЦ активно ходить до людей і щось там робить.

Балогу Кріль захищає від звинувачення у повному зникненні з горизонтів політики. За словами Кріля, Балога часто їздить регіонами і якщо Ви маєте інтернет, інфу про такі його регіональні колядування можна відшукати в павутині.

Як каже у таких випадках дід Панас: "на добраніч діти – йдіть на піч сопіти". Баю-бай, малятка та єдиноцентричні дівчатка.

фото: lambiek.net