Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення сьогодні прийняла рішення, якою вказала ТРК “Київська Русь” на неприпустимість використання 36 частоти, яку раніше вона "використовувала незаконно".

Про це заявив на прес-конференції голова Нацради Віталій Шевченко.
В інтерв'ю журналістам після прес-конференції він відзначив, що "сьогодні поставлено крапку" у всій цій історії. "Питання 36 частоти дискусійним уже не є", - відзначив він.

За його словами, цим рішенням Нацради дано доручення службам підготувати матеріали щодо оголошення конкурсу на цю 36 частоту. В. Шевченко підкреслив, що в цьому конкурсі можуть взяти участь усі бажаючі.

В інтерв'ю журналістам член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Тетяна Лебедєва відзначила, что один час “Київська Русь” в обхід Нацсовета оплатила ці частоти, але ліцензії на них вона не отримувала, передає УНІАН. За її словами, ця телекомпанія вела своє мовлення незаконно. Т. Лебедєва підкреслила, що сьогоднішнє рішення Нацрада "не має відношення до політичних переслідувань", як це намагаються показати деякі представники "Київської Русі". Вона відзначила, що Нацрада і раніш піднімав питання в схожих ситуаціях, коли незаконно велося віщання без ліцензій Нацради.

Вона підкреслила, що, зокрема, схожа ситуація з ТЕТ і це питання піднімалося ще під час колишньої влади тому ні про які політичні переслідування говорити не можна.

Цензор.net