Менеджмент російськомовного українського телеканалу КРТ «Київська Русь», підконтрольного колишньому генпрокурору Васильєву, звернувся до російської влади з проханням про підтримку і недопущення закриття телеканала.

«Ми просимо офіційну Росію, російських журналістів виступити в захист російсько-українського телеканалу КРТ» – заявила на прес-конференції в Москві в четвер генеральний директор телеканалу Олена Скидан.

За її словами, «почалися процеси морального і фізичного тиску на співробітників, журналістів і керівництво каналу» з боку української влади.
Зокрема, у даний час Генпрокуратурою України розглядається питання про позбавлення телеканалу ліцензії в зв'язку з «невиконанням ліцензійних умов».

О. Скидан припустила, що готується закриття телеканалу, оскільки він «становить відкриту небезпеку».

«На сьогоднішній день це єдиний телеканал народної опозиції на Україні», – затверджує Скидан. За її словами, «будь-який громадянин України може прийти до нас в ефір, і будь-якому громадянину України ми надамо цю можливість».

Ще однією причиною можливого закриття телеканалу Скидан вважає політику нової влади України в церковній сфері, оскільки 20% ефіру КРТ щодоби приділяється передачам у підтримку Української православної церкви Московського патріархату.

Оигарх.net