МВС продовжує розслідувати версію імітації викрадення.

«Така версія досі висувається. Ми призначили бухгалтерську ревізію, тож згодом будемо мати результати ревізії КРУ. Тоді будемо точно знати про борги. Зараз ми бачимо, що перед ними мають борги. Ще більшу заборгованість вони мають перед іншими фірмами і перед банками, де взяли кредити», - повідомив Ігор Цікало.

За його словами, ревізію проведуть найближчим часом. Для цього управління МВС вже отримало відповідну постанову суду. Попередні суми боргів «Львіввікнопласту» пан Цікало не назвав.

«Суми боргів «Львіввікнопласту» є, але зараз одні говорять одне, другі інше, треті ще інше. Не треба поки їх називати. Буде бухгалтерська ревізія і нам виведуть суми. Я знаю, що вони брали великі кредити на мільйони доларів і знаю, що вони не погашені», - зазначив головний міліціонер Львова.

Водночас Ігор Цікало підтвердив інформацію стосовно заборгованості компанії «Інтергалбуд» перед «Львіввікнопластом», однак з власником фірми, нардепом Володимиром Зубиком слідство не спілкувалося.

«З Зубиком  ми поки що не зв’язувалися. Проте по документах бачимо, що дійсно фірма Зубика винна їм гроші за виконані роботи. Я знаю, що «Львіввікнопласт» ніби виграв суди на всіх рівнях, аж до Вищого господарського суду. Рано чи пізно все одно в Зубика цю суму заберуть», - додав він.

Версію екс-дружини Олександра Решетнікова Світлани Саєвич про те, що її колишній чоловік зник, зокрема і через викриття кримінальних справ проти нього, Ігор Цікало відкинув, додавши, що йому невідомо про кримінальні справи проти Решетнікова.

«В мене таких даних нема і в слідства теж. Там були порушені кримінальні справи по фірмі його колишньої дружини, - продовжив Ігор Цікало, - Там був підпал її виробничих приміщень по вул. Зеленій, десь 2-3 роки тому, також, якогось чоловіка побили, котрий працював в неї на фірмі в Червонограді. Справи були порушені за фактом. Вона говорила про те, що це справа рук Решетнікова. Однак в процесі слідства ця версія офіційного підтвердження не найшла».

Найменше інформації сьогодні у слідства, стосовно версії викрадення з метою викупу. За словами Ігоря Цікала, до сьогоднішнього дня ніхто ні до дружини, ні до керівництва «Львіввікнопласту» не дзвонив і жодних пропозиції стосовно викупу не надходило.

Нагадаємо, власник «Львіввікнопласту» Олександр Решетніков зник 11 серпня, після відвідин клінічної лікарні на вул. Дністровській (так звана Чорнобильська).

13 серпня правоохоронці порушили  кримінальну справу за фактом викрадення.

Розглядають три версії зникнення директора компанії «Львіввікнопласт» - викрадення з метою викупу , проблеми  з конкурентами і імітація викрадення.