Учора, 2 червня, в офісі Львівської обласної організації Партії зелених відбувся "круглий стіл" "Шляхи вирішення ситуації, пов’язаної з парком імені Івана Павла ІІ". У засіданні "круглого столу" взяли участь представники ЛОО Партії зелених, ГО "Пора 90-х", депутати Львівської міської ради.
Як зазначив голова ЛОО Партії зелених Микола Шмургай, метою зібрання є: зініціювати за підтримки політичних та громадських структур звернення до Львівської міськради про надання території статусу "парку" та визначення його меж; визначити причини непорозуміння, що виникли з розмежуванням території парку; підготувати заяву за результатами "круглого столу".

Голова ГО "Пора 90-х" Андрій Рожнятовський розповів присутнім про конфлікт, який виник через викорінення 38 дерев працівниками ТзОВ ТК "Інтермаркет" за приміщенням супермаркету "Арсен". Дерева, які були викорінені, займали всього 0,03 га.
Після роз’яснення ситуації, що склалася, кандидат географічних наук, голова природоохоронної комісії екології та благоустрою Львова Мирон Колодко заявив, що позитивом у цій справі є факт наявності проекту та плану створення такого парку з насадженими деревами. "Проте, є тут і негативна сторона: проект мав пройти процедуру затвердження на виконкомі Львівської міськради, чого не було зроблено", – зазначив депутат.

Учасники "круглого столу" дійшли згоди, що їм необхідно написати звернення на ім’я міського голови Львова, у якому просити мера, для вияснення в комплексі питання стосовно площі або парку імені Івана Павла ІІ, дати відповідне доручення своїм заступникам. Також було домовлено зібратися 8 червня у повному складі, разом з відповідальними за цю справу представниками Львівської міськради, аби на засіданні природоохоронної комісії міськради поставити усі крапки над "і" щодо цього питання.

ЗІК