Нагадаємо, 13 липня стало відомо, що депутат Львівської обласної ради Василь Круць вирішив вийти з фракції Партії регіонів та перейти у групу позафракційних депутатів. Таке своє рішення Василь Круць мотивував незгодою з прийняттям Верховною Радою Закону України «Про засади державної мовної політики».

Натомість сьогодні під час прес-конференції голова фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді Ігор Грещук зазначив, що Василь Круць покинув фракцію в тому числі через тиск Львівської обласної ради і Стрийської районної ради, позаяк Василь Круць працює у комунальній сфері, на яку мають вплив місцеві ради.

Журналіст Вголосу попросила Василя Круця прокоментувати таку тезу Ігоря Грещука. Василь Круць запевнив, що вихід з фракції – це його свідома позиція.

«Він (Ігор Грещук – Вголос) не має такої інформації, я не знаю, що він там казав. Це є моя свідома заява, мій крок», – наголосив депутат.

Він додав, що не є членом Партії регіонів, тому нікому там нічого не винен.

На уточнююче запитання журналіста Вголосу про те, чи здійснювався на нього тиск зі сторони Львівської обласної і Стрийської районної рад, Василь Круць запевнив, що ні.

«Такого тиску не було», – наголосив депутат.