Станом на ранок 22 листопада, електропостачання в основних містах окупованого півострова частково відновили.

Під вечір на півострові з'явились величезні черги: за продуктами, пальним, та іншим.

Поблизу Чаплинки Херсонської області 21 листопада ввечері знову підірвали електроопори. Про це повідомив в Facebook журналіст Осман Пашаєв. За його словами, були підірвані пошкоджені опори електропередач.

 

Только что на Чаплинке прогремел взрыв. Взорвали поврежденные опоры.

Posted by Osman Pashayev on Saturday, November 21, 2015

Інформацію про вибух на своїй сторінці у Facebook також підтвердив начальник департаменту протидії наркозлочинності Ілля Ківа, який керував силовиками в Чаплинці.
 

 

Только что взорвали опоры !!!!

Posted by Илья Кива on Saturday, November 21, 2015

 

 

Древний крымскотатарский танец "Чаплынская хайтарма"

Posted by Osman Pashayev on 21 листопад 2015 р.

«Крим повністю відключений, подробиць повідомити не можу», – повідомляє ТАСС із посиланням на директора компанії «Крименерго» Віктора Плакіда.

Факт відключення електроенергії підтвердили також в регіональному управлінні російського МНС.

Місцеві енергетики почали підключати об'єкти життєзабезпечення до резервних джерел живлення. «Зараз задіюються всі резервні джерела енергопостачання, включаючи мобільні генератори і електростанції. В першу чергу підключаються соціальні об'єкти та об'єкти життєзабезпечення», – повідомило ТАСС джерело в окупаційному уряді півострова.

У так званому «міністерстві енергетики Криму» працює оперативний штаб, який координує дії всіх служб, що займаються енергозабезпеченням півострова.

За словами заступника начальника регіонального управління МНС Олексія Фрідмана в окупованому Криму у зв'язку з припиненням електропостачання введений режим надзвичайної ситуації, додає ТАСС.

«У зв'язку з відключенням електроенергії в Криму введено режим НС рішенням глави уряду. У зв'язку з цим всі підрозділи МНС приведені в готовність», – сказав він.

Нагадаємо, що 20 листопада ночі біля Чонгара, на адміністративному кордоні з окупованим Росією Кримом, невідомі підірвали дві електроопори, які подають електрику на півострів.

Згодом біля завалених в результаті підриву опор ЛЕП кримськотатарські активісти, які намагалися перешкодити їх відновленню, були оточені озброєними спецпризначенцями.