У повідомленні йдеться, що протягом 19 квітня в Криму збережеться мінлива хмарність, часом дощ. Очікується південний вітер з поривами до 15-20 метрів в секунду. Температура повітря вночі +9 +14, вдень до +18, в горах близько +10.

У Сімферополі мінлива хмарність, часом дощ. Вітер з поривами до 20 метрів в секунду. Температура повітря вдень +15 +19, вночі +10 +12.

МНС зазначає, що через таку погоду можуть бути випадки пошкодження ліній електропередач.

Людей просять на стояти під лініями електропередач, ні в якому разі не чіпати обірвані дроти. Також рятувальники закликають людей не ховатися за рекламними щитами, автобусними зупинками, деревами, біля стін будинків, так як може обвалитися покриття, шифер.

Також у МНС радять громадянам завтра без екстреної необхідності не виходити з офісів і квартир. В приміщеннях потрібно закрити кватирки і вікна, не підходити до них близько. Треба бути готовим, що в будь-який момент у будинку або офісі може відбутися відключення електроенергії.

У тому випадку, якщо під час шквального вітру людина опинилася на вулиці, рятувальники радять ховатися в підземних переходах, під'їздах, магазинах.