Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема у МВС зазанчили, що ст. 19.3. Адміністративного кодексу РФ за непокору законному розпорядженню або вимозі співробітника поліції, військовослужбовця або співробітника органу або установи кримінально-виконавчої системи у зв’язку з виконанням ними обов’язків з охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення адміністративного штрафу або адміністративний арешт.

«Крім того, Кримінальним кодексом РФ передбачена кримінальна відповідальність за посягання на життя співробітника правоохоронного органу (ст. 317 КК РФ), застосування насильства відносно представника влади (ст. 318 КК РФ), а також образа представника влади (ст. 319 КК РФ). Вчинення вказаних злочинів тягне за собою дуже суворі покарання», – підкреслили у МВС.

Правоохоронці Криму закликали кримчан і гостей дотримуватися закону, а також звернули увагу на те, що правоохоронці діють в чіткій відповідності до законодавства Російської Федерації.

Нагадаємо, в останні дні лютого Росія фактично здійснила акт агресії відносно України, коли військові частини РФ без опізнавальних знаків і без будь-яких пояснень з боку російського уряду почали блокувати військові частини ЗСУ на території Криму.

17 березня парламент Криму визнав результати «референдуму», проголосив Крим незалежною суверенною державою та націоналізував усе майно, що належить українській державі. Як відомо, цей референдум не визнається ані офіційним Києвом, ані світовою спільнотою. 18 березня представники самопроголошеної держави Крим підписали Угоду про входження до РФ.

Джерело: УНН