Про це йдеться в заяві О.Турчинова.

«Цей референдум порушує Конституцію України та Конституцію Автономної Республіки Крим та є фальшивим від початку до кінця, і його підсумки не відображатимуть реальних настроїв населення Автономії. Треба розуміти, що його результати заздалегідь намальовані у Кремлі, якому потрібна хоч якась підстава, щоб офіційно ввести війська на наші землі і розпочати війну, яка зруйнує людські долі і економічні перспективи Криму», - наголосив О.Турчинов.

«Хочу окремо підкреслити, що завтрашній псевдореферендум не має жодної правової легітимності. Він визнаний протиправним Верховною Радою України, Конституційним Судом України, а також найавторитетнішою міжнародною правовою інституцією - Венеціанською комісією», – зазначив в.о. Президента.

«Тому єдино правильним рішенням з боку кримчан буде ігнорувати цю провокацію Кремля. Я звертаюсь до кожного мешканця Криму із закликом відповідально поставитись до свого майбутнього та не розмінюватись на фальшиві обіцянки, які призведуть регіон до соціально-економічної катастрофи», – йдеться в заяві.