Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Федір Алєйніков під час  робочої зустрічі голови Львівської ОДА Ірини Сех та голови Львівської обласної ради Петра Колодія з делегацією ОБСЄ, передає кореспондент «Вголосу».

Федір Алєйніков розповів, що станом на сьогодні в Львівській області проживають приблизно 1,5 тисячі людей із Криму. Ті з них, які мають право та бажання брати участь у виборах президента, повинні написати заяву до органу ведення Реєстру за місцезнаходження обраної дільниці не пізніше ніж за п'ять днів до дня голосування. Після цього виборців буде включено до остаточних списків для даної дільниці і вони зможуть проголосувати на виборах президента.

«Всім кримчанам, охочим проголосувати, таке право буде забезпечено», – запевнив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців.

В свою чергу голова Львівської ОДА Ірина Сех додала, що кількість кримчан, які голосуватимуть у Львівській області, буде не дуже великою, адже із півтори тисячі людей, які приїхали сюди із Криму, майже половина – діти.

Як писав Вголос, більшість сімей кримчан, які прибули на Львівщину, виховують 8 та більше дітей.