55-річного уродженця Вірменії неодноразово затримували за порушення міграційного законодавства, за що його примусово видворяли за межі України.

Як інформує Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції, чоловік знов незаконно повернувся в Україну. Щоб не потрапити до рук поліцейських, кожні три-чотири дні він змінював місця проживання.

На заваді його планам стали оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області Нацполіції. Незважаючи на заходи конспірації, 28 квітня 2020 року кримінального «авторитета» затримали.

На чоловіка склали адміністративні протоколи та доставили його до Вознесенського райсуду Миколаївської області. Суд задовольнив подання правоохоронців про його затримання та поміщення до Миколаївського пункту тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства строком на шість місяців із подальшим видворенням.

За рішенням суду кримінального «авторитета» на прізвисько «Дід» примусово видворили за межі України. Упродовж 15-ти років йому заборонено в’їжджати на територію України.