Про це інформує прес-служба прокуратури міста Львова.

Нагадаємо, двом підприємцям та двом посадовим особам прокуратурою міста Львова інкриміновано зловживання при використанні бюджетних коштів під час ремонтно-реставраційних робіт згаданої пам’ятки архітектури національного значення.

Як з’ясовано слідчими, керівники двох фірм-підрядників завищили на 420 тис. грн. вартість фактично виконаних робіт на об’єкті.

Попри те, що останні виконували роботи неналежної якості із значним затягуванням строків виконання, посадові особи управління капітального будівництва Львівської міської ради не перевірили вказані підприємцями дані у документах та погодили їх. Відтак з державного бюджету безпідставно виплачено зазначену суму коштів.

Вироком Галицького районного суду одного з підприємців, якого обвинувачували у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні, визнано невинуватим.

Іншого за розтрату значної суми державних коштів, судом звільнено від відбування покарання та встановлено іспитовий строк З роки.

Крім цього, іспитовий строк присуджено одному з чиновників управління Львівської міської ради, а ще одного визнано невинуватим.

Не погодившись з призначеними покараннями державний обвинувач подав апеляцію на такий незаконний вирок, яку задоволено, а кримінальну справу скеровано на новий судовий розгляд.

Слід відзначити, що у поточному році на незаконні судові рішення органами прокуратури міста Львова внесено 53 апеляції, з яких 29 на даний час задоволено.