Туристична прогулянка "Кримінальні таємниці Львова" проводилась українською мовою. За словами представника львівського туроператора, цільова авдиторія таких турів – переважно львів’яни та гості міста.

Про життя Львова початку і середини 20 ст. – старі кав’ярні, мордовні, про львівських батярів, про відомих людей, які жили у Львові та багато іншого розповідала екскурсовод, одягнена у стилі того часу.

Маршрут розпочався з вулиці Федорова, де була кав’ярня "Морський грот", яка згадується у текстах Краєвського. Далі прогулянка пройшла через пл. Ринок, вул. Вірменську, біля Оперного, через вул. Городоцьку на Клепарів, тогочасний батярський район.

Але, щоб відчути ту справжню кримінальну атмосферу і отримати певні враження, варто у першу чергу прочитати детективи Краєвського. І прогулянка цим маршрутом у вечірній час також сприймалася б по-іншому. А наступних вихідних туроператор пропонує уже інші екскурсії.  

Що ж до наступних "Кримінальних таємниць Львова", то на разі невідомо, коли відбудеться наступна екскурсія, але цей тур можна замовити за бажанням.